Asus W5000 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | US | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0430-BKM3K0
- Saadavus: 5
-
35€
Asus W5000 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | US | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 501 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus, Asus |
| Producer product name | W5000 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus w5000 keyboard and mouse set wireless us black, 90xb0430-bkm3k0, asus, klaviatuurid






